Oferta pracy

Ekspert ds. Rozwoju HR

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i koordynacja działań/procesów HR zgodnych ze strategią banku i bieżącymi trendami rynkowymi (np. ocena pracowników, proces adaptacyjny);

  • Udział w projektach rozwojowych skierowanych do całej organizacji lub wybranej grupy pracowników (projekty z obszaru kształtowania kultury organizacyjnej, programy rozwoju przywództwa, talentowe, wzmacnianie zaangażowania pracowników, zarządzanie wiedzą);

  • Bliska współpraca z HR Business Partnerami przy planowaniu i realizacji działań szkoleniowo-rozwojowych dla wybranych obszarów biznesowych;

  • Bieżące monitorowanie efektywności procesów szkoleniowo-rozwojowych oraz wykorzystania budżetu w danych obszarach biznesowych;

  • Doradztwo w zakresie optymalnych metod rozwoju ludzi i obszarów biznesowych oraz tworzenie programów szkoleniowo–rozwojowych odpowiadających na potrzeby konkretnych jednostek;

  • Prowadzenie wybranych szkoleń i warsztatów, koordynowanie programów rozwojowych, tworzenie materiałów inspiracyjno-edukacyjnych;

  • Wybór najlepszych dostawców rozwiązań i narzędzi rozwojowych, ustalanie zakresu i warunków współpracy oraz monitorowanie pracy partnerów zewnętrznych, w tym dbałość o kompletność dokumentacji dotyczącej prowadzonych działań szkoleniowo-rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze szkoleń, współpracy HR z biznesem, mile widziane doświadczenie pracy dla dużych organizacji (powyżej 1000 pracowników);

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia), ale przede wszystkim zamiłowanie w tematyce rozwoju ludzi i organizacji oraz poszerzanej regularnie wiedzy z zakresu Learning and Development;

  • Doświadczenie w tworzeniu programów szkoleniowych i wdrażaniu działań wspierających ich efektywność, mile widziane doświadczenie trenera, facylitatora, coacha;

  • Znajomość rynku szkoleniowego, doświadczenie w pracy z zewnętrznymi dostawcami szkoleń przy wsparciu wewnętrznego działu zakupów;

  • Umiejętność identyfikowania potrzeb szkoleniowych oraz znajomość metod oceny efektywności procesów rozwojowych pracowników;

  • Doświadczenie w kreowaniu i koordynacji procesów HR (np. proces adaptacyjny, ocena pracownicza);

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami mile widziane;

  • Dobra znajomość MS Excel, Power Point.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne