Oferta pracy

Ekspert ds. Rozwoju i Wsparcia Użytkowników (MacOS, iOS)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie ochrony środowiska, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja potrzeb firmy w kontekście wdrażania nowych systemów/programów/aplikacji informatycznych, rekomendowanie zmian oraz uczestniczenie w rozwoju i wprowadzaniu nowych technologii informatycznych w firmie
  • Samodzielne opracowywanie możliwości usprawnień rozwiązań systemowych i wykorzystania nowych funkcjonalności w MacOS i iOS oraz zarządzanie platformami chmurowymi
  • Bieżące wsparcie kadry zarządzającej oraz udzielanie porad technicznych w zakresie korzystania ze środowiska MacOS, iOS oraz Office 365
  • Prowadzenie szkoleń dla kadry zarządzającej w zakresie stosowanego w firmie oprogramowania

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość systemów MacOS, iOS oraz Office 365 na poziomie użytkownika i administratora – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych, rozwiązań chmurowych takich jak np. platformy Ninox i FileMaker
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
  • Podejście biznesowe, umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Chęć rozwoju, zaangażowanie i zainteresowanie nowymi technologiami oraz samodzielne poszukiwanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Pracę dla największej polskiej firmy działającej w branży ochrony środowiska
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji nastawionej na długofalową współpracę
  • Formę zatrudnienia zgodną z indywidualnymi preferencjami kandydata (umowa o pracę lub B2B)
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. opieka medyczna, karta sportowa
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Realny wpływ na procesy udoskonalania rozwiązań w firmie
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Warszawy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy