Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Rozwoju ODIDO

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z halami i zespołami sprzedażowymi w zakresie rozwoju sieci sklepów ODIDO

  • rozwijanie umiejętności sprzedażowych Specjalistów ds. rozwoju ODIDO oraz Specjalistów ds. ekspansji ODIDO

  • przygotowanie propozycji działań rozwojowych dla Specjalistów ds. rozwoju i ekspansji ODIDO

  • wsparcie ekspansji sieci franczyzowej ODIDO poprzez koordynację i kontrolę jakości otwarć nowych sklepów ODIDO, rozwój współpracy z franczyzobiorcami ODIDO

  • badanie rynku regionalnego i podejmowanie działań zapewniających rozwój sieci ODIDO, w tym monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla zespołów sprzedażowych

  • rozwijanie umiejętności sprzedażowych Specjalistów ds. rozwoju ODIDO oraz Specjalistów ds. ekspansji ODIDO poprzez wspólne wizyty w terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowany kierunek: Zarządzanie/Ekonomia

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży lub na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku FMCG

  • doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych i interaktywnych szkoleń, warsztatów oraz prezentacji (tematyka biznesowa, rozwój umiejętności miękkich)

  • skuteczność i konsekwencja w działaniu, doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność, komunikatywność

  • orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu

  • otwartość na pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych

  • dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy "w terenie"

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych

  • możliwości awansu, zdobywania doświadczenia i rozwoju kompetencji w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków, zniżki na zakupy w MAKRO)

  • bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników

  • duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy