Oferta pracy

Ekspert ds. Rozwoju Produktu

PKO Bank Polski SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowujesz analizy i informacje zarządcze związane z rentownością, dochodowością i sprzedażą produktów hipotecznych,

  • podejmujesz inicjatywę w zakresie zmian hipotecznego procesu kredytowego,

  • monitorujesz oferty produktów hipotecznych na rynku,

  • analizujesz proces sprzedaży, wyniki, dochodowość oraz atrakcyjność rynkową zarządzanych produktów i na tej podstawie rekomendujesz zmiany,

  • rozwijasz i tworzysz produkty bankowości hipotecznej, w tym m.in. przygotowujesz ofertę produktową dla klienta indywidualnego, opracowujesz projekty przepisów wewnętrznych Banku dotyczące produktów,

  • współpracujesz z jednostkami banku w zakresie zmian procesu i produktu hipotecznego,

  • bierzesz udział w przygotowaniu planu finansowego,

  • bierzesz udział w kształtowaniu oferty cenowej,

  • rozwijasz i tworzysz produkt oraz pozytywne doświadczenia Klientów i uczestników procesu hipotecznego.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe,

  • masz min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znasz obszar produktów kredytowych,

  • posiadasz zdolności analityczne, łączenia faktów,

  • znasz akty prawne związane z kredytowaniem hipotecznym,

  • znasz specyfikę finansowania nieruchomości mieszkaniowych klientów indywidualnych oraz kredytowania hipotecznego,

  • posiadasz wiedzę w zakresie tendencji dotyczących procesów hipotecznych na rynkach polskich i zagranicznych,

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy