Oferta pracy

Ekspert/ka ds. Rozwoju Rozwiązań E-Commerce

Nest Bank S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i optymalizacji roadmapy rozwoju produktów e-commerce/ digital Banku, w szczególności dla kanału partnerships

  • Proponowanie zmian do backlogu produktów digital zgodnie z przyjętą roadmapą

  • Definiowanie wymagań biznesowych, odpowiedzialność za prawidłowe wdrażanie zmian

  • Cykliczne raportowanie wyników oraz postępów w zakresie wdrażania i rozwoju w obszarze e-commerce

  • Stała analiza rynku i konkurencji, poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży w kanałach zdalnych i współpracy z partnerami digital,

  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami Banku w celu skutecznej realizacji strategii sprzedaży zdalnej

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w rozwoju produktów cyfrowych w branży finansowej, preferowane doświadczenie z obszaru finansowania B2B na platformach e-commerce (kredyty, pożyczki, leasing)

  • Doświadczenie we współpracy z platformami sprzedażowymi i/lub zakupowymi, ze sklepami/usługodawcami realizującymi swój biznes w kanałach zdalnych

  • Bardzo dobra znajomość branży oraz rynku e-commerce, praktyczne doświadczenie w samodzielnych wdrożeniach projektów e-commerce

  • Znajomość obszaru nowoczesnych technologii ze szczególnym uwzględnieniem fintech

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Znajomość rynku międzynarodowego oraz trendów światowych w zakresie e-commerce będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów - w tym Agile

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,

  • Pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku, możliwość wniesienia istotnego wkładu do innowacyjnych projektów na styku technologii, biznesu i finansów

  • Rozwój zawodowy poprzez pogłębienie wiedzy o rynku e-commerce, fintech i nawiązanie ciekawych relacji

  • Dużą samodzielność, możliwość współkształtowania sposobu realizacji zadań, przyjętych metodyk rozwoju produktów, itp.,

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i wielu innowacyjnych projektach

  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Nest Uniwersytet