Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Rozwoju Systemu Faktoringowego

PKO Faktoring S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z dostawcą systemu faktoringowego,

  • bezpośredni udział w procesie rozwoju systemu,

  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemu,

  • prowadzenie szkoleń dotyczących nowych funkcjonalności dla użytkowników końcowych,

  • organizacja i udział w testach wprowadzanych zmian w systemie,

  • proponowanie i wdrażanie usprawnień wspierających procesy,

  • konwertowanie wymagań biznesowych na zmiany funkcjonalne w systemie.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość produktów faktoringowych,

  • doświadczenie w rozwijaniu systemów,

  • umiejętność zarządzania procesami i projektami, zwłaszcza w kontekście rozwoju systemu,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • samodzielność oraz mocne nastawienie na realizację celów własnych i zespołowych,

  • uporządkowanie w myśleniu i działaniu,

  • chęć do nauki,

  • umiejętność do współpracy z innymi, zaangażowanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Spółką faktoringową, należącą do Grupy Kapitałowej PKO Bank Polski S.A. Funkcjonujemy na rynku polskim

od 2009 r. W ciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy ilość naszych Klientów o 350%, zaangażowanie kredytowe o blisko 230%, nasz NPS kształtuje się

w przedziale pomiędzy 37 a 42% i stale rośnie. Aby utrzymać ten trend prowadzimy liczne projekty rozwojowe (nowe produkty, procesy, systemy). Posiadamy ponad 2400 aktywnych Klientów i finansujemy rocznie wierzytelności o łącznej wartości przekraczającej 22 mld złotych. Zapewniamy najwyższą jakość usług zarówno dla mikroprzedsiębiorstw,

jak i korporacji. Nasz Zespół liczy obecnie około 100 pracowników

z wieloletnim doświadczeniem w zakresie faktoringu i bankowości.

Wspólnie tworzymy przyjazne i nastawione na sukces miejsce pracy.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy