Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Rynku Kredytów Hipotecznych - Mieszkaniowych

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nMortgage to rozwiązanie z wpłatą regularną umożliwiające przedterminową spłatę kredytu hipotecznego. Dzięki niemu Klient pozbędzie się zobowiązania kilkanaście lat przed planowaną emeryturą, zamiast rat wpłacanych do banku będzie dysponował środkami na lepsze studia dla swoich dzieci oraz zaoszczędzi niebagatelną kwotę na odsetkach kredytu. Rozwiązanie pozbawione jest całkowicie opłat za zarządzanie, administracyjnych oraz opłat za wejście a dostępne jest dla całkowicie nowych, jak i już posiadanych kredytów hipotecznych, kredytów w złotówkach, w walucie a także dla kredytów mieszkaniowych z udzielonym dofinansowaniem. Oprocentowanie wpłaconego kapitału wynosi dokładnie tyle, ile oprocentowanie kredytu. Za pomocą kalkulatora nMortgage ustalisz wysokość miesięcznej kwoty, którą należy przekazywać do nMortgage, by spłacić kredyt o kilka lat wcześniej, zaoszczędzić na odsetkach i pozbyć się zobowiązania u swojego Klienta.

    W związku z rozwojem sieci sprzedaży nMortgage poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • Aktywne, samodzielne i skuteczne pozyskiwanie Klientów na produkt nMortgage dzięki wykorzystaniu:
      • własnego portfela Klientów,
      • poprzez pozyskiwanie nowych kontaktów, które już posiadają kredyty hipoteczne,
      • w procesie dosprzedażowym po uruchomieniu kredytu hipotecznego, w którego procesie się uczestniczyło;
    • Sprzedaż produktu nMortgage oraz realizowanie wyznaczonego przez Spółkę miesięcznego planu sprzedażowego;
    • Prezentowanie oferty potencjalnym Klientom;
    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi Klientami;
    • Prowadzenie korespondencji mailowej z potencjalnymi Klientami;
    • Dbanie o dobre imię nMortgage.

    Wymagania:

    • Doświadczenia w segmencie kredytów mieszkaniowych;
    • Zaangażowanie i motywacja do współpracy;
    • Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • Wysoki poziom kultury osobistej.

    nMortgage oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne naliczane za każdą umowę. Prowizja naliczana jest bez miesięcznych minimalnych progów wolumenu sprzedaży, od których naliczane jest wynagrodzenie. Dzięki temu prowizja należna jest za każdy podpisany kontrakt;
    • Wypłatę prowizji w 7 dni od zaksięgowania środków od pozyskanego Klienta;
    • Służbowego iPada po okresie próbnym;
    • Brak zakazu konkurencji. Dzięki temu można współpracować z innymi podmiotami. Jeśli na co dzień pracujesz w innej instytucji nie musisz z niej odchodzić - można w niej pozostać i jednocześnie realizować strategię nMortgage;
    • Nowoczesny i uczciwy produkt służący skracaniu kredytów hipotecznych;
    • Dostęp do autorskiego i intuicyjnego systemu sprzedażowego online nMortgage.pl. Podpisywanie kontraktu jest proste, przejrzyste a formalności ograniczone do minimum;
    • Dużą autonomię i elastyczność godzin pracy opartą o pracę w trybie zdalnym;
    • Umowę o współpracę B2B / umowę cywilnoprawną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.