Oferta pracy

Santander Bank Polska

Ekspert ds. SEO i kampanii PPC

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za strategię i prowadzenie działań sprzedażowych w ramach pozycjonowania organicznego stron www w wyszukiwarce Google

  • koordynowanie pracy agencji w ramach optymalizacji kampanii Google Ads (Search, Display, YouTube)

Nasze wymagania

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia działań sprzedażowych i akwizycyjnych w Internecie oraz on-line marketingu

  • masz doświadczenie w optymalizacji konwersji

  • cechujez się zdolnościami analitycznymi, kreatywnością, proaktywnym podejściem do zadań, umiejętnością pracy pod presją czasu, zorientowaniem na wynik

  • na zaawansowanym poziomie znasz narzędzia Google Search Insights, Google Ads Keyword Planner, Surfer SEO, Screaming Frog, Semrush, Senuto, SemStrom, Google AdWords, Google Analytics i Google Optimize oraz Excel

  • praktycznie znasz PHP, HTML, CSS

  • znasz aktualne trendy SEO i narzędzi SEO lub interesujesz się tematyką SEO

  • znasz popularne systemy CMS (ePoint)

  • certyfikaty Google Adwords i Analytics mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Tak się u nas pracuje