Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. sieci teleinformatycznych

Centralny Ośrodek InformatykiO firmie

14 000–16 000
brutto / mies.
  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Firewall

  • VPN

  • L2 Security

  • SSL

System operacyjny

O projekcie

Ekspert ds. Sieci Teleinformatycznych będzie odpowiedzialny za utrzymanie, administrację oraz rozwój sieci teleinformatycznych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie aktywnymi elementami sieci,
  • monitorowanie, utrzymywanie dostępności i funkcjonalności infrastruktury sieciowej,
  • realizację działań mających na celu minimalizację ryzyka oraz zapobieganie występowaniu awarii środowisk,
  • obsługa zgłoszeń, incydentów, awarii,
  • planowanie rozwoju infrastruktury sieciowej,
  • przygotowywanie i wykonywanie wdrożeń,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i procedur eksploatacyjnych,
  • współpraca z innymi zespołami podczas wdrażania nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość technologii: Routing&Switching, bezpieczeństwa teleinformatycznego (Firewall, VPN, L2 Security, SSL), balansowania ruchu sieciowego,
  • doświadczenie w administracji siecią LAN/WAN oraz WiFi,
  • znajomość zagadnień z zakresu: QoS, MPLS, DWDM.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w trybie zdalnym,
  • udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,
  • dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pakiet benefitów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Ekspert ds. sieci teleinformatycznych, Gdańsk