Oferta pracy

Ekspert ds. Social Media i Employer Brandingu

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
(umowa zlecenia lub kontrakt B2B)Numer ref.: SRSM/09/2020

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie strategii rekrutacyjno-wizerunkowej dla sieci sprzedaży.
  • Koordynowanie kampanii rekrutacyjnych dla sieci sprzedaży.
  • Projektowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie sprzedaży ubezpieczeń z uwzględnieniem kanałów cyfrowych.
  • Analiza trendów rynkowych dotyczących sprzedaży i dotarcia do nowych grup klientów.
  • Prowadzenie oraz rozbudowa strony kariery.
  • Bieżące prowadzenie i aktualizacja profili biznesowych w mediach społecznościowych.
  • Tworzenie interakcji z użytkownikami oraz budowanie zaangażowania na profilach społecznościowych.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe o profilu marketingowym lub pokrewnym.
  • Bardzo dobra znajomość LinkedIn i innych narzędzi do rekrutacji i komunikacji z kandydatami.
  • Doświadczenie potwierdzone sukcesami w opracowaniu i realizacji kampanii Employer Branding.
  • Chęć pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, pełnym wyzwań oraz możliwości podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Komunikatywność oraz "lekkie pióro".
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Kreatywność, elastyczność oraz zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14.10.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy