Starszy Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

FINCORES BUSINESS SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Francuska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Francuska 34

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i analiza danych finansowych na potrzeby sprawozdawczości według międzynarodowych standardów MSR/MSSF

  • uzgadnianie wzajemnych transakcji pomiędzy spółkami w Grupie

  • tworzenie sprawozdań finansowych zgodnie z MSR/MSSF

  • rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont Księgi Głównej

  • współpraca z Audytorem

  • przygotowywanie innych raportów i danych na potrzeby wewnętrzne

  • wdrażanie rozwiązań służących optymalizacji procesów

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • konieczna znajomość MSR/ MSSF oraz przepisów rachunkowości

  • znajomość sprawozdawczości finansowej oraz zasad konsolidacji sprawozdań finansowych

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • zaangażowanie, dokładność, terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość Oracle Hyperion oraz SAP

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy (Biuro pracuje w godzinach 7:00 – 16:30)

  • udział w interesujących projektach

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet świadczeń socjalnych

Nasze doświadczenie budujemy, świadcząc usługi finansowe dla jednego z największych operatorów logistycznych na rynku polskim i lidera małego formatu sprzedaży detalicznej - firmy RUCH S.A. Wspieramy naszych partnerów w osiągnięciu optymalnego poziomu rozwoju, świadcząc sprawdzone, praktyczne i wybiegające w przyszłość usługi outsourcingu podatkowego, kadrowo-płacowego, rachunkowości - bez względu na lokalizacje, wielkość i rodzaj prowadzonego przedsiębiorstwa. Dołączając do FINCORES, stajesz się częścią wspólnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV, klikając na przycisk APLIKUJ.