Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. sprawozdawczości finansowej

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół Quality and Process zajmuje się realizacją kompleksowych zadań związanych z usługami świadczonymi przez PwC Service Delivery Center. Zespół Quality odpowiedzialny jest za zapewnienie wysokich standardów oraz ciągłe doskonalenie usług świadczonych przez PwC Service Delivery Center na podstawie ugruntowanej wiedzy i doświadczenia z obszaru finansów, rachunkowości i podatków. Zadania realizowane przez zespół obejmują monitorowanie jakości dostarczanych usług oraz zarządzanie wiedzą. Obecnie zespół liczy około 35 pracowników.

    Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności / Privacy Statement.

    Oczekiwania

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze audytu finansowego/księgowości
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • Umiejętność dzielenia się wiedzą i zastosowania jej w praktyce
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (KIBR, ACCA).  Jeżeli ktoś nie posiada takich certyfikatów oferujemy wsparcie w zakresie zdobywania kwalifikacji zawodowych (KIBR, ACCA).

    Czekają na Ciebie zadania związane z

    • Dzieleniem się wiedzą i rozwojem kompetencji merytorycznych pracowników SDC
    • Weryfikacją zgodności realizowanych zleceń ze standardami rachunkowości, audytu oraz raportowania
    • Możliwością pełnienia ciekawych ról jak rola trenera merytorycznego, eksperta w wybranych zakresie wiedzowym i inne

    Oferujemy

     Stabilne warunki zatrudnienia
    w oparciu o umowę
    o pracę
     Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego Pakiet kompleksowych
    szkoleń „na start”

    Nagroda finansowa uzależniona
    od wyników pracy
    Pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników
    (Buddy Program)
    Kompleksowa opieka
    medyczna oraz
    ubezpieczenie na życie
    Pakiet
    Multisport

     Możliwość zgłaszania
    inicjatyw sportowych
     Niezwykle przyjazne
    otoczenie pracy oraz
    kultura wzajemnego
    wsparcia
     Inicjatywy społeczne/
    wolontariat (CSR)

    bottom