Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Sprzedaży Faktoringu

Ifis Finance Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie poszukiwanie, kontaktowanie się, prezentowanie, negocjowanie i zawieranie umów z Klientami w dedykowanym regionie sprzedaży

  • wykonywanie pracy z biura w Katowicach lub Warszawie, z możliwością (po okresie wdrożenia) wykonywania pracy częściowo w trybie „home office”

  • utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami

  • współpracowanie z działem operacyjnym i ryzyka w zakresie ich akceptacji i obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych

  • determinacja, dynamika i „otwarta głowa”

  • umiejętność uważnego słuchania i wyciągania wniosków

  • doskonałe zdolności prezentacyjne i komunikacyjne

  • samodzielność i kreatywność

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina

Mile widziane

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów faktoringowych lub podobnych (minimum 3 lata)

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse i Bankowość, Ekonomia, Prawo, Marketing, Zarządzanie lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (ale nie szukamy native speakers)

  • znajomość środowiska MS Windows i pakietu Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesującą pracę z perspektywami rozwoju, umożliwiającą kontakt z ludźmi, poznawanie ich historii, pomoc w rozwiązywaniu ich problemów i rozwoju ich przedsiębiorstw, czyli dostarczającą wiele satysfakcji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do poziomu kwalifikacji, doświadczenia i wyników (m.in. pakiet socjalny zawierający między innym ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport, świadczenie urlopowe oraz możliwość korzystania z samochodu w celach prywatnych)

  • pracę w ambitnym, miłym i wspierającym zespole, który cele własne ceni na równi z celami wspólnymi

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

Chęć rozwoju i osiągania celów, radość z kontaktu z Klientem i satysfakcja z realizacji jego potrzeb, umiejętność słuchania i odkrywania właściwych rozwiązań - to kluczowe umiejętności osób zajmujących się tworzeniem i zarządzaniem relacjami z potencjalnymi Klientami.

My nie chcemy sprzedawać – My chcemy być partnerem naszych Klientów, na którego mogą liczyć przez długie lata współpracy.

Jeśli to wszystko sprawia Ci radość i przynosi satysfakcję, jeśli Cię to „kręci” – to dobrze trafiliśmy, bo poszukujemy Ekspertów Handlowych, którzy mają w sobie „radość sprzedaży”!

Jesteś zainteresowana(y)? Zapraszamy!

Nasze Wartości

Uczciwość

Szacunek dla ludzi i środowiska oraz rzetelność kieruje tym, co robimy.

Przejrzystość

Otwartość na dyskusję i efektywną współpracę to podstawa relacji ze wszystkimi naszymi interesariuszami.

Doskonałość

Zawsze chcemy się doskonalić, każde osiągnięcie to nowy punkt wyjścia do dalszego rozwoju.

Kompetencja

Wiedza i pasja naszych ludzi czynią nas wartościowymi dla naszych klientów.

Jesteśmy działającą od kilkunastu lat na polskim rynku finansowym międzynarodową firmą faktoringową. Należymy do grupy Banca Ifis S.p.A. – cenionego, doświadczonego i dynamicznie rozwijającego się banku włoskiego.

Przewiń do profilu firmy