Oferta pracy

Ekspert ds. Sprzedaży - Klient indywidualny

AION S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Działanie jako główna osoba kontaktowa dla obecnych i potencjalnych klientów indywidualnych w Twoim regionie

  • Konwersja potencjalnych klientów na stałych klientów Aion Bank

  • Zbudowanie i utrzymanie rozległej sieci osobistej w celu zdobywania i konwersji klientów na Aion Bank

  • Pomoc w osiąganiu celów biznesowych w zakresie subskrypcji klientów indywidualnych

  • Reagowanie na potrzeby klientów w sytuacjach, gdy nasze kanały cyfrowe okażą się niewystarczające

  • Wyjaśnianie i promowanie naszych kanałów cyfrowych i innych możliwości kontaktu naszym klientom

Nasze wymagania

  • Jesteś zorientowana/y na wyniki i prezentujesz nastawienie skupione na kliencie

  • Jesteś proaktywna/y i zawsze dążysz do osiągania lepszych wyników

  • Masz doświadczenie w sprzedaży cyfrowych produktów finansowych opartych na aplikacjach mobilnych

  • Masz doświadczenie w bankowości detalicznej na stanowisku handlowym

  • Masz dobrą znajomość produktów, pożyczek i inwestycji dla klientów indywidualnych

  • Masz doskonałe umiejętności interpersonalne i łatwo nawiązujesz kontakty

  • Biegle władasz językiem polskim w mowie i piśmie oraz posiadasz komunikatywny poziom języka angielskiego

  • Posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych lub jego odpowiednik dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zawodowemu

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w szybko rosnącym międzynarodowym startupie

  • Praca obok założycieli - jest to niepowtarzalna okazja do otrzymania mentoringu, szczególnie jeśli myślisz o założeniu swojego startupu w przyszłości

  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy

  • Ekscytacja związana z pracą nad nowym i innowacyjnym projektem

  • Praca w płaskiej strukturze, w organizacji motywowanej kulturą współczesnych technologii, duchem pracy zespołowej oraz szacunkiem na każdym poziomie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach

  • VIPowska opieka medyczna (obejmująca stomatologię i fizjoterapię)

  • Macbook Pro

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

AION S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Nazywamy się Aion Bank. Jesteśmy nowym, rewolucyjnym bankiem cyfrowym na rynku europejskim. Jesteśmy pierwszą europejską instytucją finansową w pełni opartą na chmurze. Dążymy do tego, aby stać się bankiem mobilnym, który będzie tworzył najlepszą ofertę dla swoich klientów, wprowadzając innowacyjne i uczciwe rozwiązania rewolucjonizujące sposób interakcji klientów z bankiem.

Nasz bank posiada licencję Narodowego Banku Belgii i Europejskiego Banku Centralnego. Naszym klientom detalicznym i biznesowym oferujemy szeroką gamę produktów i usług finansowych. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową: www.aion.eu/pl-pl

Przewiń do profilu firmy