Oferta pracy

Ekspert ds. Sprzedaży - Klient SME

AION S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Działanie jako główna osoba kontaktowa dla obecnych i potencjalnych klientów SME w Twoim regionie

  • Konwersja potencjalnych klientów na stałych klientów SME w Aion Bank

  • Zbudowanie i utrzymanie rozległej sieci osobistej w celu zdobywania i konwersji klientów SME

  • Pomoc w osiąganiu celów biznesowych w zakresie subskrypcji konta dla klientów SME

  • Reagowanie na potrzeby naszych klientów SME w sytuacjach, gdy nasze kanały cyfrowe okażą się niewystarczające

  • Wyjaśnianie i promowanie naszych kanałów cyfrowych i innych możliwości kontaktu naszym klientom

Nasze wymagania

  • Jesteś zorientowana/y na wyniki i prezentujesz nastawienie skupione na kliencie

  • Jesteś proaktywna/y i zawsze dążysz do osiągania lepszych wyników

  • Masz doświadczenie w sprzedaży cyfrowych produktów finansowych opartych na aplikacjach mobilnych

  • Masz doświadczenie w bankowości SME na stanowisku handlowym

  • Masz dobrą znajomość produktów, pożyczek i inwestycji dla klientów SME

  • Masz doskonałe umiejętności interpersonalne i łatwo nawiązujesz kontakty

  • Biegle władasz językiem polskim w mowie i piśmie oraz posiadasz komunikatywny poziom języka angielskiego

  • Posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych lub jego odpowiednik dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zawodowemu

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w szybko rosnącym międzynarodowym startupie

  • Praca obok założycieli - jest to niepowtarzalna okazja do otrzymania mentoringu, szczególnie jeśli myślisz o założeniu swojego startupu w przyszłości

  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy

  • Ekscytacja związana z pracą nad nowym i innowacyjnym projektem

  • Praca w płaskiej strukturze, w organizacji motywowanej kulturą współczesnych technologii, duchem pracy zespołowej oraz szacunkiem na każdym poziomie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach

  • VIPowska opieka medyczna (obejmująca stomatologię i fizjoterapię)

  • Macbook Pro

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

AION S.A. SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Nazywamy się Aion Bank. Jesteśmy nowym, rewolucyjnym bankiem cyfrowym na rynku europejskim. Jesteśmy pierwszą europejską instytucją finansową w pełni opartą na chmurze. Dążymy do tego, aby stać się bankiem mobilnym, który będzie tworzył najlepszą ofertę dla swoich klientów, wprowadzając innowacyjne i uczciwe rozwiązania rewolucjonizujące sposób interakcji klientów z bankiem.

Nasz bank posiada licencję Narodowego Banku Belgii i Europejskiego Banku Centralnego. Naszym klientom detalicznym i biznesowym oferujemy szeroką gamę produktów i usług finansowych. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową: www.aion.eu/pl-pl

Przewiń do profilu firmy

Our biggest strengths are our people - a group of highly intelligent, creative, result-driven and ambitious individuals who always rise to the challenge. An experienced team that shares the knowledge on how to grow and build amazing things. Together we have created a positive, energetic and fast-paced work environment. We stay professional in getting things done but remember not to leave our passion and fun behind.

Now, due to our expansion in the Central Europe region, we are looking for a Sales Advisor for SME clients.