Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. sprzedaży

VHS LEASING sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

VHS LEASING SP Z O.O. POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

EKSPERT DS. SPRZEDAŻY

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?
Jesteś osobą otwartą i z doświadczeniem w obszarze finansów oraz sprzedaży samochodów? Aplikuj do nas!!!

Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy, która w najbliższym czasie zrewolucjonizuje rynek sprzedaży i finansowania pojazdów w Polsce.
Zapewniamy 100 % poufności !!!

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: średnie
  • W zakresie doświadczenia: doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalisty / Doradcy  w obszarze sprzedaży usług finansowych / sprzedaży samochodów poparte sukcesami i wynikami sprzedażowymi
  • W zakresie wiedzy: znajomość finansów i zagadnień związanych z leasingiem, najmem, a także sprzedaży samochodów. Znajomość rynku dealerskiego. Umiejętności przygotowywania prezentacji kompleksowej oferty handlowej
  • W zakresie IT: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • W zakresie predyspozycji i cech osobowości: Od Kandydatów oczekujemy rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, nastawienia na cel i klienta, otwartości, zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów, elastyczności, proaktywnej postawy, samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej i innych oraz wysokiej kultury pracy.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży usług finansowych i samochodów
  • Obsługa klientów wg najwyższych standardów jakości
  • Dbałość o utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientem
  • Realizowanie zadań w kierunku kształtowania pozytywnego wizerunku firmy
  • Promowanie dobrych praktyk w zespole

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy.

Co oferujemy:

  • pracę w rozwojowym, interesującym i stabilnym środowisku
  • programy rozwojowe i szkolenia
  • dogodną lokalizację
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą (według preferencji Kandydata)

Ogłoszenie archiwalne