Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

HOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

  • Przygotowanie profesjonalnego marketingu oferty opartego o nowoczesne rozwiązania na rynku

  • Przeprowadzenie prezentacji oferty

  • Negocjacje oraz finalizacja transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

  • Nawiązywanie trwałych i dobrych relacji z Klientami

  • Monitorowanie rynku nieruchomości

  • Udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych

  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego

  • Współpraca z agentami nieruchomości, deweloperami, doradcami finansowymi

Nasze wymagania

  • Kreatywność, samodzielność i przedsiębiorczość

  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezentacja

  • Bardzo dobra organizaca pracy i energia w działaniu

  • Znajomości lokalnego rynku nieruchomości

  • Doświadczenie w pracy z Klientem

  • Sprawne zarządzania swoim czasem

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości

To oferujemy

  • Kontrakt B2B, umowa zlecenie

  • Wymiar pracy - Elastyczny czas pracy

  • Zarobki 8000 – 14 000 zł brutto

  • Stabilną współpracę w nowoczesnej bardzo zaawansowanej technologicznie firmie

  • Okazję dołączenia do ambitnego zespołu agentów nieruchomości

  • Rozbudowaną bazę Klientów – nie znajdziesz tego nigdzie indziej!

  • Dostęp do nieruchomości z segmentu rynku pierwotnego

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż

  • Nowoczesne narzędzia sprzedażowe

  • Wsparcie departamentu prawnego

  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Home jest połączeniem unikalnej technologii z doświadczeniem zbieranym przez nasz zespół przez lata obecności na rynku nieruchomości. Jako Partner takich marek jak Lendi, Morion.pl czy Gratka.pl, Home posiada dostęp do najlepszych ofert i Klientów. Naszym celem jest usprawnienie procesu zakupu, sprzedaży i finansowania nieruchomości przy pomocy autorskich rozwiązań

Przewiń do profilu firmy