Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. sprzedaży OZE

BLOCKCHAIN POLAND SPÓŁKA Z O. O. RENENERGY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

30 00040 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż na leadach oferowanych przez RenEnergy i/lub samodzielne pozyskiwanie klientów (D2D)

  • praca z klientem indywidualnym i biznesowym

  • dobór i sprzedaż pomp ciepła oraz klimatyzacji (dodatkowo: instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii / magazynów ciepła)

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • budowanie relacji biznesowych z klientami

  • praca w terenie z klientami

Nasze wymagania

  • min. 2-3-letnie doświadczenie w sprzedaży

  • ponadprzeciętne kompetencje sprzedażowe

  • proaktywna postawa sprzedażowa

  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła / klimatyzacją, ogólnie OZE – mile widziane

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

To oferujemy

  • sposób wynagradzania: podstawa + prowizja ze sprzedaży + premie za osiąganie wyników (miesięcznych / kwartalnych / rocznych) lub progresywna prowizja (do wyboru model wynagradzania)

  • zarobki na poziomie 30000-40000zł brutto miesięcznie przy 6-10 spisanych i opłaconych umowach

  • umowa zlecenie na start, docelowo B2B

  • świetną atmosferę pracy - jesteśmy rodzinną, małą firmą więc zapewniamy sprawne działanie na wszystkich płaszczyznach

  • szkolenia produktowe i wdrażające (robimy szkolenie i tłumaczymy co i jak w temacie, w portfolio sprzedażowym są też inne ciekawe produkty i usługi)

  • narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty 0%, raty oprocentowane

  • samochód służbowy lub ekwiwalent za używanie własnego auta

  • 7 własnych ekip monterskich

  • umówione 3-4 spotkania dziennie: leady na pompy ciepła

Rozwijamy się niezwykle dynamicznie i takich też szukamy Kandydatów do pracy lub współpracy z nami. Jeśli cenisz sobie niezwykłą atmosferę pracy, szybkość w działaniu i terminowość to zapraszamy do Nas.

Doradca techniczny ds. sprzedaży pomp ciepła (praca na leadach)

Przewiń do profilu firmy