Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. sprzedaży OZE

Renon Sp. z o.o. RenEnergy Sp. k.

10 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne sprzedaż produktów i rozwiązań OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacje)

  • samodzielne i skuteczne pozyskiwanie klientów indywidualnych, biznesowych, rolników

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • budowanie relacji biznesowych z klientami

  • praca w terenie z klientami

  • raportowanie pracy własnej

Nasze wymagania

  • 2-3-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i/lub sprzedaży OZE poparte wynikami

  • ponadprzeciętne kompetencje sprzedażowe

  • proaktywna postawa sprzedażowa

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła / klimatyzacją, magazynami energii, ogólnie OZE – mile widziane

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

  • osiąganie miesięcznych planów sprzedażowych

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od wybranego wariantu: wysoka czysta prowizja lub podstawa + prowizja i osiągniętego wyniku sprzedaży (od 10000zł do 50000zł brutto)

  • praca na cennikach firmy z zaszytą prowizją lub na cenach bazowych uzależnionych od wybranego wariantu współpracy i narzędzi jakie firma ma zapewnić handlowcowi

  • umowa B2B

  • świetną atmosferę pracy - jesteśmy rodzinną, małą firmą więc zapewniamy sprawne działanie na wszystkich płaszczyznach

  • szkolenia produktowe i wdrażające (robimy szkolenie i tłumaczymy co i jak w temacie, w portfolio sprzedażowym są też inne ciekawe produkty i usługi)

  • narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty OZE, raty oprocentowane

  • samochód służbowy + paliwo + inne narzędzia w zależności o wybranego wariantu wynagradzania i współpracy

  • własne ekipy monterskie + dostępność do towaru = szybkie terminy montaży

  • zaplecze logistyczne + wsparcie administracyjne + wsparcie techniczne dla handlowców

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Informujemy że wyłącznie kompletne aplikacje będą rozpatrywane w procesie rekrutacyjnym.

Rozwijamy się niezwykle dynamicznie i takich też szukamy Kandydatów do pracy lub współpracy z nami. Jeśli cenisz sobie niezwykłą atmosferę pracy, szybkość w działaniu i terminowość to zapraszamy do Nas.

Rozwijamy się niezwykle dynamicznie i takich też szukamy Kandydatów do współpracy z nami.

Jeśli cenisz sobie niezwykłą atmosferę pracy, szybkość w działaniu i terminowość to zapraszamy do Nas.

Przewiń do profilu firmy