CV/podania o pracę składać można osobiście, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj szybko". Podania o pracę muszą zawierać kontaktowy numer telefonu osoby aplikującej oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Sprzedaży - Pośrednik Finansowy

"ŚLĄSKI REGIONALNY FUNDUSZ PORĘCZENIOWY" sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 188

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów firmowych,

  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży poręczeń dla firm z sektora MŚP,

  • prezentowanie oferty i sprzedaż produktów poręczeniowych Śląskiego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego Sp. z o.o.,

  • przygotowywanie dokumentów i umów dla klientów,

  • opieka nad portfelem klientów,

  • obsługa posprzedażowa,

  • prowadzenie monitoringu udzielonych poręczeń,

  • wykonywanie opracowań, analiz oraz innych czynności zleconych przez Zarząd.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie ekonomiczne),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel itp.),

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole,

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • sumienność, skrupulatność,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz sprzedaży produktów finansowych dla firm.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub zlecenie albo rozliczanie na podstawie wystawianych faktur (działalność gosp.),

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Śląski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. w Katowicach specjalizujący się w udzielaniu poręczeń kredytów, pożyczek, leasingów oraz wadiów przetargowych dla firm z sektora MŚP poszukuje kandydata na stanowisko: Ekspert ds. Sprzedaży - Pośrednik Finansowy.

Przewiń do profilu firmy