Oferta pracy

Ekspert ds. sprzedaży Rozwiązań Security

Orange PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Ekspert

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania

  • realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności projektów i ich raportowanie
  • rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe rozwiązania Security umożliwiające poprawę poziomu bezpieczeństwa informacji biznesowych Klienta
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi poprzez dogłębne poznanie specyfiki ich działalności biznesowej
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • analiza trendów i rozwiązań rynkowych
  • praca z Klientami na terenie całej Polski
  • Twoim miejscem pracy może być: Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Poznań

Pasujesz do nas, jeżeli:

  • Masz doświadczenie w oferowaniu, sprzedaży i zaawansowanym doradztwie technicznym w obszarze usług i produktów Cyberbezpieczeństwa oraz Rozwiązań Zintegrowanych
  • Masz relacje u Klientów w departamentach odpowiadających za Cyberbezpieczeństwo
  • Jesteś komunikatywną osobą z dużą łatwością w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Potrafisz zidentyfikować zagrożenia w obrębie w ruchu sieciowego wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Znasz aktualnie funkcjonujące na rynku rozwiązania
  • Znasz język angielski
  • Masz prawo jazdy kategorii B
  • Masz wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne

Mile widziane:

  • Znajomość zabezpieczeń urządzeń końcowych (komputery i smartfony)
  • Wiedza na temat rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo danych w chmurze
  • Doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych, m.in. testy bezpieczeństwa, analiza malware, monitorowania i obsługa incydentów bezpieczeństwa (SOC)
  • Praca w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjny system motywacyjny

Rekruter

Estera Beniowska
[email protected]

Lokalizacja: cała Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy