Oferta pracy

Ekspert ds. sprzedaży - Trener (Call Center)

Holiday Park & Resort

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii szkoleniowej dla Zespołu Sprzedaży Telefonicznej,

  • Monitorowanie i diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz planowanie, przygotowanie i przeprowadzanie systematycznych szkoleń, coachingów, warsztatów i treningów sprzedażowych (stacjonarnych oraz online),

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych i dbałość o bieżącą komunikację prowadzonych działań,

  • Ewaluacja przeprowadzonych działań szkoleniowych,

  • Kompleksowe i systematyczne wdrażanie nowych pracowników,

  • Monitorowanie wyników i wsparcie członków Zespołu w realizacji wyznaczonych celów,

  • Planowanie i prowadzenie działań ”on the job” w celu zwiększenia wyników sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w strukturach call center (np. jako Trener, Kierownik, Lider lub Ekspert),

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów, odsłuchów sprzedażowych oraz produktowych będą dodatkowym atutem,

  • Umiejętność diagnozowania obszarów do doskonalenia i rozwoju oraz dostrzegania szans sprzedażowych,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność motywowania,

  • Orientacja na cele sprzedażowe i determinacja w ich realizacji,

  • Umiejętność udzielania informacji zwrotnej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i elastyczności w działaniu.

To oferujemy

  • Rozwój poprzez pracę przy ambitnych projektach dla rozwijającej się, rozpoznawalnej marki,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym zależnym od wyników,

  • Możliwość awansu w strukturze organizacyjnej,

  • Współpracę w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy (umowa o pracę lub B2B),

  • Darmowy parking przy biurowcu,

  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort,

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, zniżka w lokalu gastronomicznym w biurowcu),

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (ponad 220 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy