Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Środków Higieny i Chemii Profesjonalnej w segmencie Mid Market / Mid Market Hygiene Sales Expert

LYRECO Polska SA

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i marżowych poprzez cykliczne i samodzielne planowanie własnej pracy

  • Ścisła współpraca w terenie z Doradcami MidMarket w celu maksymalizacji sprzedaży/ wsparcia w pozyskiwaniu klientów w ramach kategorii Artykuły Higieniczne i Do Sprzątania

  • Analiza rynku, konkurencji, inwestycji oraz dostępnego portfolio klientów na wyznaczonym terenie

  • Proponowanie oraz wdrażanie u klientów rozwiązań oraz usprawnień w ramach zarządzania procesem zakupowym

  • Przeprowadzanie audytów u klientów

  • Negocjacje handlowe, ustalanie warunków cenowych i współpracy z Klientami

  • Aktywne uczestniczenie w przetargach oraz w procesie zapytań ofertowych

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i informacji związanych z wykonywanymi zadaniami

  • Prowadzenie cyklicznych spotkań szkoleniowych w wyznaczonych zespołach sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Znajomość branży środków higienicznych, chemii profesjonalnej oraz rozwiązań utrzymania czystości dla biur i powierzchni przemysłowych

  • Praktyczne umiejętności z zakresu analizy potrzeb oraz tworzenia profesjonalnych rozwiązań dla klienta w ramach powierzonej kategorii produktowej

  • Doświadczenie w sprzedaży, w pozyskiwaniu i rozwijaniu klientów

  • Udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży środków higieny, chemii profesjonalnej do utrzymania czystości biur i powierzchni przemysłowych oraz rozwiązań dla firm w tym obszarze

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie podległego terenu

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów realizacji zadań oraz szybkiego reagowania na zmiany

  • Bardzo dobra znajomość aktualnej oferty produktowej i rozwiązań oferowanych przez konkurencję

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i nastawienie na współpracę z pracownikami wyższego szczebla zarządzania.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • Inicjatywa i kreatywność, samodzielność oraz elastyczność w działaniu.

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (miesięczny oraz kwartalny)

  • Samochód służbowy z kartą paliwową do użytku służbowego i prywatnego

  • Karta Multisport, Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • kantyna pracownicza

Wiodący dostawca artykułów do biura i miejsc pracy 9 000 pracowników w Europie i Azji Ponad 10 000 produktów w ofercie (w tym ponad 5000 produktów ekologicznych) 2 mld euro globalnego obrotu rocznie 250 000 przesyłek dostarczanych dziennie na całym świecie.

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów, aby ułatwić ich codzienną pracę.

Przewiń do profilu firmy