Ekspert ds. Strategii Kapitału

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie zarządzania kapitałem Banku,

  • nadzór i rozwój:

  • proces wyliczania wymogów kapitałowych w tym rozwoju metody IRB,

  • metodyk szacowania kapitału wewnętrznego,

  • proces stress testów.

Nasze wymagania

  • masz wysokie umiejętności analityczne,

  • znasz zagadnienia dotyczące zarządzania kapitałem w Banku (planowanie kapitałowe, wymogi kapitałowe, kapitał wewnętrzny),

  • znasz regulacje dotyczące adekwatności kapitałowej,

  • rozumiesz modelowanie zjawisk ekonomicznych,

  • umiesz posługiwać się SQL, mile widziane R CRAN, SAS,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację oraz korzystanie z opracowań branżowych.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania kapitałem,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z rozwojem Banku,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe),

  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje