Ekspert ds. Strategii Rozwoju

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Orange Polska S.A.; Warszawa, Al. Jerozolimskie 160

    Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

    Nasz
    Standard
    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Zadania:

    • tworzenie strategii rozwoju rynków konsumenckich i biznesowych oraz strategii w zakresie innowacji biznesowych i technologicznych
    • identyfikacja i wybór nowych obszarów rozwoju i rynków działania Orange, w tym rekomendowanie trendów technologicznych i digitalnych
    • opracowywanie modeli analitycznych oraz rynkowych, analiz jakościowych i ilościowych
    • śledzenie kierunków rozwoju konkurentów, rynków, trendów konsumenckich ze szczególnych uwzględnieniem wpływu digitalizacji
    • definiowanie i rekomendowanie celów strategicznych, nowych modeli biznesowych oraz planów wdrożenia w zakresie rozwoju i digitalizacji
    • monitorowanie i nadzór merytoryczny nad realizacją strategii
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas jeżeli:

    • posiadasz doświadczenie na stanowisku konsultanta strategicznego, eksperta w zakresie strategii rynkowych, innowacji biznesowych i technologicznych (firma doradcza, korporacja międzynarodowa, branża telekomunikacyjna, media, firmy nowoczesnych technologii w obszarze: ICT, IoT, VR, AI)
    • biegle posługujesz się językiem angielskim
    • wykazujesz wysoką orientację w zakresie nowych trendów, kierunków rozwoju w obszarze digitalizacji
    • orientujesz się w krajowym rynku telekomunikacyjnym, otoczeniu biznesowym, rynkach digitalnych
    • wykazujesz się kreatywnością i myśleniem koncepcyjnym
    • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • potrafisz pracować pod presją czasu
    • konsekwentnie dążysz do realizacji założonych celów i wskaźników
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Prywatna opieka medyczna
    Zawsze na czasie

    Karta sportowa
    Widoczne efekty

    Pracowniczy program emerytalny
    Realne wyzwania na co dzień

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Dariusz
    Fudalej

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom