Oferta pracy

Ekspert ds. Systemów Antykorupcyjnych

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Zadania

  • Czynny udział w  implementacji  i realizacji wymagań polityki przeciwdziałania nadużyciom finansowym.
  • Analiza potencjalnych ryzyk związanych z nadużyciami oraz projektowanie mechanizmów kontrolnych
  • Opracowywanie oraz opiniowanie dokumentacji wewnętrznej (procedury, wytyczne, kodeksy etstandardy) z zakresu przeciwdziałania korupcji i nadużyciom,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. organami nadzoru).
  • Przygotowanie raportów, analiz, prezentacji.
  • Prowadzenie wewnętrznych postępowań wyjaśniających, rekomendowanie mechanizmów zabezpieczających i działań naprawczych.
  • Nadzór nad procesem certyfikacji ISO 37001.Podnoszenie świadomości pracowników poprzez prowadzenie wewnętrznych działań edukacyjnych i szkoleniowych
  • Współtworzenie strategii i narzędzi umożliwiających zgłaszanie nadużyć (whistleblowing). i monitorowania prowadzonych postępowań wyjaśniających
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi jednostkami organizacyjnymi wchodzącymi w struktury organizacyjne firmy
  • Monitorowanie otoczenia regulacyjnego dotyczącego przedmiotowego obszaru

Wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale compliance / forensic (stanowisko menedżerskie).
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: prawo, ekonomia, zarządzanie, finanse
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu programów/systemów compliance, antykorupcyjnych i whistleblowingowch w instytucjach niefinansowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem nadużyć i prowadzeniu postępowań wyjaśniających
  • Praktyczna znajomość wymagań normy ISO 37001
  • Znajomość przepisów prawnych regulujących obszar nadużyć finansowych, korupcji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikacją w środowisku biznesowym.
  • Dodatkowym atutem będzie Certyfikat Approved Compliance Officer (ACO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy