Ekspert ds. systemów bezpieczeństwa – Rządowa Chmura Obliczeniowa (WIIP)

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SIEM

  • IPS/IDS

  • WAF

  • DAM

  • DLP

O projekcie

Dołącz do zespołu naszych specjalistów – ludzi energicznych i odpowiedzialnych, z którymi zbudujesz Rządową Chmurę Obliczeniową (tzw. RChO) w ramach projektu Wspólna Infrastruktura Informatyczną Państwa (WIIP).

Projekt WIIP obejmuje szereg działań organizacyjnych, inwestycyjnych i technicznych. Jego efektem będzie uruchomienie usług IT świadczonych w modelu chmury obliczeniowej oraz usług bezpieczeństwa dla jednostek administracji publicznej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku wzmocni kilku osobowy zespół bezpieczeństwa teleinformatycznego i będzie odpowiedzialna za wsparcie oraz realizację wybranych procesów bezpieczeństwa w ramach projektu Rządowej Chmury Obliczeniowej.

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i utrzymanie systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego,

  • wsparcie w testach bezpieczeństwa infrastruktury, aplikacji i kodu źródłowego,

  • wsparcie procesów wytwórczych i utrzymaniowych w COI w obszarze bezpieczeństwa,

  • opiniowanie, tworzenie i utrzymywanie dokumentacji bezpieczeństwa,

  • analizowanie i opiniowanie wniosków o zmiany pod kątem bezpieczeństwa systemów, aplikacji i bezpieczeństwa informacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa,

  • doświadczenie w administracji przynajmniej jednym z rozwiązań klasy: SIEM, IPS/IDS, WAF, DAM, DLP,

  • doświadczenie w budowaniu rozwiązań informatycznych (w tym rozwiązań bezpieczeństwa) na poziomie funkcjonalnym, systemowym i/lub infrastrukturalnym,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • gotowość poddania się postępowaniu sprawdzającemu w celu uzyskania dostępu do informacji niejawnych do klauzuli „TAJNE”.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dostęp do najnowszych technologii,

  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,

  • dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,

  • pakiet benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy