Oferta pracy

Ekspert ds. Systemów Informatycznych

SuperDrob S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vmware

  • HyperV

  • KVM

  • MSSQL

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Bash

  • Perl

  • Python

  • PHP

  • PowerShell

  • LAN

  • WAN

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy systemów komputerowych oraz infrastruktury sieciowej firmy;

  • uczestniczenie w projektach wdrożeniowych;

  • analiza i opiniowanie dostarczanych rozwiązań IT;

  • dbanie o bezpieczeństwo systemów i danych – tworzenie procedur;

  • automatyzacja zadań – tworzenie narzędzi i procedur;

  • wdrażanie, utrzymanie i optymalizacja procedur IT;

  • tworzenie narzędzi na potrzeby wewnętrzne działu i firmy;

  • obsługa i rozwiązywanie awarii sprzętu lub oprogramowania systemowego;

  • tworzenie planów awaryjnych;

  • planowanie harmonogramów i nadzorowanie kopii zapasowych;

  • nadzór nad naprawą oraz likwidacją urządzeń komputerowych i nośników danych;

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom końcowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu informatycznym lub pokrewnym;

  • znajomość zagadnień związanych z systemami i sprzętem serwerowym oraz sieciowym;

  • umiejętności w kierunku projektowania i konfiguracji usług systemowych i sieciowych;

  • znajomość środowisk wirtualizacji Vmware, HyperV, KVM;

  • znajomość silników baz danych MSSQL, MySQL, PostgreSQL na poziomie optymalizacji;

  • dobra znajomość języków programowania (bash, perl, python, php, powershel);

  • znajomość technologii webowych;

  • znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN (standard EIA/TIA 568A/B)

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym;

  • prawo jazdy kat. B;

  • zdolność szybkiego uczenia się i pozyskiwania potrzebnych informacji;

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie dla siebie i członków rodziny,

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

  • program rekomendacji pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

SuperDrob S.A.

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy