Oferta pracy

Ekspert ds. Systemów Kredytowych

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja wdrożeń zmian w systemach kredytowych,

  • Projektowanie i analiza wymagań dla projektów informatycznych,

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej projektowanych zmian,

  • Wsparcie analityczne na etapie wytwarzania i testowania systemów IT,

  • Współpraca z interesariuszami z wewnątrz i spoza organizacji.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów i/lub optymalizacji procesów,

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • Bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy i zespołu projektowego,

  • Charakteryzujesz się samodzielnością, dokładnością i odpowiedzialnością za wykonane zadania,

  • Dbasz o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • Znasz język SQL w stopniu przynajmniej dobrym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w strukturach dynamicznie rozwijającego się Banku,

  • udział w projektach wdrożeń innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop