Oferta pracy

Ekspert ds. Systemu Zgodności

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000011348

Twoje zadania:

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie zarządzania ryzykiem braku zgodności w organizacji,
  • wykonywanie analiz compliance, z uwzględnieniem wpływu zmian otoczenia prawnego na działalność zakładu ubezpieczeń,
  • rozpatrywanie zgłoszeń compliance w tym dotyczących konfliktu interesów, prezentów, nieprawidłowości,
  • prowadzenie monitoringu zmian przepisów prawa, orzecznictwa krajowego i Unii Europejskiej oraz przygotowanie propozycji ich implementacji do regulacji wewnętrznych,
  • opiniowanie inicjatyw biznesowych i regulacji wewnętrznych w zakresie ryzyka braku zgodności,
  • działania edukacyjne, w tym przygotowanie i realizacja szkoleń dla pracowników z zakresu obszaru compliance.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze compliance, audytu lub ryzyka,
  • znasz regulacje krajowe oraz UE, w szczególności w zakresie rynku ubezpieczeń i dotyczące compliance,
  • posiadasz doświadczenie z zakresu zarządzania ryzykiem, w tym ryzykiem braku zgodności,
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (w tym biegle MS Excel), a doświadczenie w prowadzeniu projektów będzie mile widziane,
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, prawo, audyt,
  • cechuje Cię analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań,
  • jesteś osobą komunikatywną, pomysłową i zaanagżowaną,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę na czas określony,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne