Informacja dla Kandydata do pracy w Kredyt Inkaso S.A. o zasadach przetwarzania jego danych osobowych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kredyt Inkaso S.A.

Ekspert ds. szkoleń i coachingu

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie wysokiego standardu rozmów telefonicznych

  • Sprawowanie kontroli jakościowej i merytorycznej nad pracą Agentów poprzez techniczny i bieżący odsłuch rozmów Agentów

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, coachingów, feedbacków

  • Tworzenie autorskich projektów szkoleń

  • Współdziałanie z Liderami Sekcji Call Center w zakresie indywidualnej kontroli jakości rozmów, eliminowania nieprawidłowości oraz rekomendowania obszarów wymagających poprawy

  • Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami, motywowanie oraz czuwanie nad rozwojem Agentów

  • Periodyczne raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze windykacji telefonicznej

  • Znajomość podstawowych technik windykacyjnych oraz podstaw prawa cywilnego w zakresie: postępowania sądowego, egzekucji komorniczej, spółki cywilnej i spółek prawa handlowego, spadków

  • Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i terminowość

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Chęć rozwoju i otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + system premiowy)

  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej

  • Prywatny pakiet medyczny, grupowego ubezpieczenia na życie, kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Przewiń do profilu firmy

co to?