Oferta pracy

Ekspert ds. Transakcji Kapitałowych

PKO Bank Polski SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • analizujesz projekty inwestycyjne proponowane do realizacji,

  • analizujesz dokonane inwestycje w zakresie ich zwiększenia, zmniejszenia zaangażowania kapitałowego lub innych zmian dotyczących strategicznych aspektów danej inwestycji,

  • przygotowujesz rekomendacje służące do podjęcia decyzji przez organy Banku w zakresie inwestycji kapitałowych (Komitet Kredytowy, Komitet Aktywów i Pasywów, Zarząd Banku w szczególnych wypadkach również Rada Nadzorcza Banku),

  • bierzesz udział w przygotowaniu do realizacji projektów inwestycyjnych planowanych/realizowanych przez Bank,

  • przygotowujesz politykę inwestycyjną w zakresie inwestycji w spółkach publicznych/niepublicznych,

  • bierzesz udział w transakcjach o charakterze restrukturyzacyjnym - związanych z konwersją wierzytelności kredytowych na akcje lub udziały w spółkach (analiza przedstawianych propozycji, ocena i opiniowanie propozycji, wycena wartości potencjalnych zaangażowań).

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znasz metody i wiesz jak wyceniać podmioty gospodarcze,

  • tworzysz modele finansowe i prognozujesz wyniki,

  • znasz zagadnienia corporate finance, analiz finansowych, posiadasz doświadczenia w realizacji transakcji kapitałowych, w tym typu M&A,

  • znasz rynki finansowe, sektor bankowy i rozumiesz działalność banków,

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia),

  • znasz biegle język angielski,

  • posiadasz zdolności analityczne, dobrze organizujesz pracę, jesteś samodzielny/a,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy