Oferta pracy

Ekspert ds. Transformacji Cyfrowej

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • Jira

O projekcie

Do zespołu wspierającego obszar HR w rozwoju technologii i stosowanych narzędzi poszukujemy osoby, która kompleksowo będzie odpowiadać za realizację projektów technologicznych dotyczących rozwoju systemów HR.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i analizowanie wymagań biznesowych i systemowych dot. rozwoju systemu kadrowo-płacowego, portalu pracowniczego oraz innych aplikacji wspierających HR,

  • doprecyzowywanie wymagań biznesowych i przekładanie ich na rozwiązania techniczne,

  • identyfikacja możliwości robotyzacji i automatyzacji procesów HR i prowadzenie projektów w tym zakresie,

  • współpraca z wewnętrznym zespołem IT (architekci, analitycy, programiści i administratorzy) oraz z dostawcami zewnętrznymi w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • cechujesz się samodzielnością, otwartością na rozwiązywanie problemów i odpowiedzialnością za prowadzone projekty,

  • posiadasz umiejętność nawiązywania i budowania relacji z przedstawicielami różnych obszarów organizacji (technologia/biznes/HR),

  • znasz specyfikację systemu SAP oraz funkcjonowania portali dla pracowników,

  • znasz system Jira,

  • interesujesz się procesami HR,

  • znasz narzędzia robotyzacyjne i BPM (mile widziane).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w środowisku zdalnym u jednego z liderów technologicznych w branży bankowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop