Oferta pracy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ETL

  • JIRA

  • SQL Management Studio

  • PLSQL Developer

  • Toad

  • SQL / PLSQL / TSQL

Mile widziane

  • Pentaho

  • JobSheduler

  • Altova

  • Confulence

  • PowerShell

  • JavaScript

  • Phyton

  • Bash

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie wsparcia dla użytkowników w dziedzinie wymiany danych jako trzecia linia wsparcia

  • Czynny udział w pracach Zespołu Transformacji Danych (ZTD) w realizacji powierzonych zadań zgodnie z wyznaczonym harmonogramem z wykorzystaniem właściwych metod i narzędzi informatycznych

  • Wsparcie w rozwoju i utrzymaniu wykorzystywanych narzędzi oraz procesów przepływów danych (ETL)

  • Parametryzacja narzędzi ETL w zakresie obsługiwanych procesów

  • Analiza wymagań wymiany danych pomiędzy systemami, dostawcami i odbiorcami danych

  • Analiza zbiorów danych systemów źródłowych i docelowych

  • Analiza błędów i problemów w systemach wymiany danych (przepływach ETL), implementacja poprawek

  • Opracowywanie modeli danych podlegających transformacjom

  • Opracowywanie algorytmów transformacji danych

  • Przeprowadzanie walidacji poprawności zbiorów danych

  • Testowanie przepływu danych ETL

  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (procesu ETL)

  • Czynny udział w procesie wdrożenia zaprojektowanego przepływu danych (projekcie) ETL

  • Monitorowanie procesów

  • Wspomaganie użytkowników w identyfikacji i przygotowywaniu specyfikacji funkcjonalnych rozszerzeń lub zmian do systemów

  • Współpraca w planowaniu i uzgadnianiu zakresu oraz harmonogramu zadań rozwojowych w projektach i inwestycjach informatycznych oraz przedsięwzięciach kosztowych

  • Odpowiedzialność za rozwój i wsparcie przydzielonego oprogramowania w roli Managera Aplikacji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość budowy baz danych

  • Praktyczna znajomość zasad ekstrakcji, transformacji oraz ładowania danych

  • Doświadczenie w parametryzacji narzędzi ETL

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi np.: JIRA, SQL Management Studio, PLSQL Developer, Toad;

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL / TSQL;

  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów;

  • Dobra znajomość cyklu życia oprogramowania;

  • Praktyczna znajomość produktów, procesów i systemów bankowych w tym obsługujących obszary CB (Core Banking),TR (Treasury), BO (BackOffice) np. def2000/*, def3000/*;

  • Znajomość narzędzi m.in. Pentaho, JobSheduler, Altova, JIRA, Confulence.

  • Dobra znajomość budowy Hurtowni Danych

  • Znajomość języków skryptowych, np. PowerShell, JavaScript, Phyton, Bash

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Dogodna lokalizacja biura (ścisłe centrum)

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Bank Gospodarstwa Krajowego to polski bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Przewiń do profilu firmy