Ekspert ds. ubezpieczeń grupowych/ V-ce Dyrektor Struktury Sprzedaży

Profitowi S.A.O firmie

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów głownie z segmentu małych i średnich firm

  • kompleksowa obsługą klienta biznesowego w segmencie ubezpieczeń grupowych oraz opieki medycznej

  • bezpośrednia sprzedaż produktów w segmencie małych i średnich firm

  • badanie potrzeb klientów oraz doborem odpowiednich rozwiązań z oferty topowych TU

  • budowanie długofalowych relacji z klientami oraz opieką nad pozyskanym portfelem,

  • tworzenie rozwiązań dla klientów w obszarze ubezpieczeń, PPK oraz finansowania przy wykorzystaniu produktów czołowych dostawców na rynku

Podział czasu pracy
50%

zdalna

50%

stacjonarna

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych oraz pakietów medycznych

  • posiadasz doświadczenie w pracy oraz kontakty w segmencie z klientów biznesowych

  • posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

  • jesteś otwarty i z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz partnerskie relacje

  • jesteś konsekwentny w realizacji założonych celów

  • chcesz rozwijać kompetencje menedżerskie

To oferujemy

  • umowę B2B - własna działalność gospodarcza

  • profesjonalny pakiet szkoleń i wdrożenie z udziałem ekspertów

  • system gwarancji dochodów

  • możliwość kompleksowej obsługi klientów i dodatkowe wynagrodzenie z tego tytułu

  • merytoryczne wsparcie i pomoc w realizacji założonych celów

  • benefity pracownicze w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej, ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • Konkursy, wyjazdy

Profitowi S.A.

Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom podjęcie trudnych decyzji w sprawie ubezpieczeń, kredytów i oszczędności. Od 10 lat pomagamy osobom prywatnym i firmom znaleźć najlepsze rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy porównywarką ofert. Naszą unikalną mocą jest zespół 200 doświadczonych doradców, którzy osobiście rozmawiają z klientami, analizują dostępne oferty i rekomendują najlepsze opcje.

Przewiń do profilu firmy