Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. ubezpieczeń i finansów

Profitowi S.A.O firmie

2 500–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Biała Rawska
    Biała Rawska, łódzkie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,
  • Dobór indywidualnych rozwiązań ubezpieczeniowych i finansowych dla Klientów.
  • Prezentacja i sprzedaż oferty produktowej firmy oraz dbałość o wizerunek firmy i profesjonalną obsługę klienta.
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami firmy,

Podział czasu pracy

30%

stacjonarnie

70%

zdalnie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane)
  • Jesteś komunikatywny/a i posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Cechuje Cię wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Ukierunkowanie na rozwój kompetencji własnych i systematyczne poszerzanie wiedzy
  • Chcesz kompleksowo doradzać w zakresie finansów, ubezpieczeń na życie, majątku i komunikacji, kredytów gotówkowych i hipotecznych ,oraz inwestycji.

To oferujemy

  • Konkurencyjne dochody oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od realizacji planów
  • Pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna, , ubezpieczenie)
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Szeroką gamę nowoczesnych i konkurencyjnych produktów z zakresu : finansów, ubezpieczeń
  • Otwartą ścieżkę rozwoju oraz profesjonalny system szkoleń zawodowych
  • Lubisz podróże ? Z nami możesz zwiedzić świat poprzez uczestnictwo w konkursach
  • Lubisz aktywność sportową ? Dostaniesz od nas kartę sportową

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Konkursy, wyjazdy

Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom podjęcie trudnych decyzji w sprawie ubezpieczeń, kredytów i oszczędności. Od 10 lat pomagamy osobom prywatnym i firmom znaleźć najlepsze rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy porównywarką ofert. Naszą unikalną mocą jest zespół 200 doświadczonych doradców, którzy osobiście rozmawiają z klientami, analizują dostępne oferty i rekomendują najlepsze opcje.

Ekspert ds. ubezpieczeń i finansów, Biała Rawska