Oferta pracy

Ekspert ds. ubezpieczeń i finansów

Profitowi S.A.O firmie

2 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,

  • Dobór indywidualnych rozwiązań ubezpieczeniowych i finansowych dla Klientów.

  • Prezentacja i sprzedaż oferty produktowej firmy oraz dbałość o wizerunek firmy i profesjonalną obsługę klienta.

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami firmy,

Podział czasu pracy
30%

stacjonarnie

70%

zdalnie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane)

  • Jesteś komunikatywny/a i posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Cechuje Cię wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • Ukierunkowanie na rozwój kompetencji własnych i systematyczne poszerzanie wiedzy

  • Chcesz kompleksowo doradzać w zakresie finansów, ubezpieczeń na życie, majątku i komunikacji, kredytów gotówkowych i hipotecznych ,oraz inwestycji.

To oferujemy

  • Konkurencyjne dochody oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od realizacji planów

  • Pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna, , ubezpieczenie)

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Szeroką gamę nowoczesnych i konkurencyjnych produktów z zakresu : finansów, ubezpieczeń

  • Otwartą ścieżkę rozwoju oraz profesjonalny system szkoleń zawodowych

  • Lubisz podróże ? Z nami możesz zwiedzić świat poprzez uczestnictwo w konkursach

  • Lubisz aktywność sportową ? Dostaniesz od nas kartę sportową

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy, wyjazdy

Profitowi S.A.

Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom podjęcie trudnych decyzji w sprawie ubezpieczeń, kredytów i oszczędności. Od 10 lat pomagamy osobom prywatnym i firmom znaleźć najlepsze rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy porównywarką ofert. Naszą unikalną mocą jest zespół 200 doświadczonych doradców, którzy osobiście rozmawiają z klientami, analizują dostępne oferty i rekomendują najlepsze opcje.

Przewiń do profilu firmy