Oferta pracy

Ekspert ds. ubezpieczeń korporacyjnych (underwriter)

UNIQA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert ubezpieczenia, prowadzenie negocjacji z klientami i pośrednikami oraz zawieranie umów ubezpieczenia,

  • underwriting ryzyk korporacyjnych – ubezpieczenia OC/mienia/ techniczne

  • opracowywanie i weryfikacja ofert oraz programów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń OC/mienia/ technicznych.

  • współpraca z brokerami oraz regionalnymi jednostkami underwritingu

  • opracowywanie i weryfikacja ofert ubezpieczenia oraz programów ubezpieczeniowych,

  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa ubezpieczeń korporacyjnych,

  • tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych,

  • prowadzenie aktywnej współpracy z brokerami, agentami i klientami,

  • prowadzenie oceny ryzyka w powierzonych kompetencjach merytorycznych,

  • organizacja pracy biura.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, mile widziane wykształcenie prawnicze.

  • analiza, opiniowanie wniosków oraz wydawanie decyzji w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych,

  • analiza i ocena ryzyka (underwriting) umów generalnych,

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych, w tym ubezpieczeń majątkowych,

  • znajomość rynku ubezpieczeniowego, w szczególności rynku brokerskiego

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • interesującą pracę w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • opiekę medyczną,

  • benefity w formie kafeterii (w tym karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Opis stanowiska:

Ekspert ds. ubezpieczeń korporacyjnych – to osoba odpowiedzialna za obsługę sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze ubezpieczeń majątkowych ze szczególnym ukierunkowaniem na ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej. Poszukujemy osoby umiejącej szeroko patrzeć na potrzeby klienta, proponować ciekawe rozwiązania i odpowiadać całościowo za atrakcyjność i aktualność oferty.

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy