Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Ekspert ds. ubezpieczeń majątkowych

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektorów Regionalnych w zakresie współpracy z agentami ubezpieczeniowymi

  • wsparcie agentów ubezpieczeniowych w zakresie kalkulacji ofert i dopasowaniu odpowiedniego wariantu ubezpieczenia

  • pomoc agentom w obsłudze systemów TU

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami wewnętrznymi oraz opiekunami TU

  • budowanie długotrwałych relacji z agentami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia i bardzo dobrą znajomość ubezpieczeń majątkowych

  • znasz systemy TU

  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą, a przy tym cechujesz się wysoką kulturą osobistą

  • bardzo dobrze znasz MS Office

  • posiadasz wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w multiagencji

To oferujemy

  • wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu premiowego

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji w zakresie ubezpieczeń

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

  • jeśli jesteś spoza Warszawy - możliwość pracy wyłącznie zdalnie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta MultiSport

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna z HR i Managerem

2

Finalna decyzja i informacja zwrotna