Ekspert ds. ubezpieczeń majątkowych

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

W NAU cenimy, że jesteś osobą kreatywną, otwartą i podchodzisz z pasją do osiągania wspólnych celów. Buduj z nami swoją przyszłość pełną wyzwań zostając częścią naszej organizacji!

Twoje przyszłe zadania:

  • wsparcie Dyrektorów Regionalnych w zakresie współpracy z Agentami ubezpieczeniowymi,
  • wsparcie Agentów ubezpieczeniowych w zakresie kalkulacji ofert i dopasowaniu odpowiedniego wariantu ubezpieczenia,
  • pomoc Agentom w obsłudze systemów TU,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami wewnętrznymi oraz opiekunami TU,
  • budowanie długotrwałych relacji z Agentami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia i bardzo dobrą znajomość ubezpieczeń majątkowych,
  • znasz systemy TU,
  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą, a przy tym cechujesz się wysoką kulturą osobistą,
  • masz doświadczenie w pracy w multiagencji (mile widziane),
  • bardzo dobrze znasz MS Office,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe).

Jeśli jesteś spoza Warszawy - istnieje możliwość pracy wyłącznie zdalnie.

Czekamy na Twoje CV! :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy