Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Ekspert ds. Ubezpieczeń OC

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu oferty ubezpieczeń obowiązkowych OC kierowanych do klienta medycznego oraz OC działalności gospodarczej dla pozostałych branż

  • wsparcie jednostek terenowych w zakresie analizy oraz akceptacji ofert z zakresu ubezpieczeń dla branży medycznej (OC, ochrona prawna)

  • szkolenia sieci sprzedaży

  • udział w tworzeniu produktów, inicjowanie zmian (zakres, wyłączenia)

  • wsparcie osób zarządzających produktami (oparte na doświadczeniach z bieżącej pracy) podczas wdrożeń nowych produktów

  • współpraca z biurami merytorycznymi w Centrali Spółki w zakresie ubezpieczeń zawodowych dla branży medycznej

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w zakresie oceny ryzyka ubezpieczeń OC

  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze)

  • umiejętność podejmowania i uzasadniania decyzji

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

  • umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą (prowadzenie szkoleń, egzaminów)

  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietów MS Office

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w zakresie oceny ryzyka obowiązkowych ubezpieczeń OC

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawa praca z dynamicznie i profesjonalnie działającym zespołem,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń, aktywnego wpływania na rozwój i działanie produktów medycznych,

  • udział w interesujących projektach,

  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny,

  • produkty ubezpieczeniowe do nabycia na preferencyjnych warunkach,

  • atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (przy Dworcu Zachodnim).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne