Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Ubezpieczeń

LIGOCKI NIERUCHOMOŚCIO firmie

6 000–8 000
brutto / mies.

LIGOCKI NIERUCHOMOŚCI

Bóżnicza 15

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i na życie dla Klientów Grupy Ligocki
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
  • budowanie długoterminowej relacji z Klientami

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, która:

- ma minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako agent ubezpieczeniowy

- lubi kontakt z Klientem

- jest komunikatywna i empatyczna

- jest zorganizowana, samodzielna i obowiązkowa

- potrafi budować dobre relacje z Klientami i współpracownikami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (interesuje nas stała, długotrwała współpraca)
  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem + system premiowy
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy (jesteśmy grupą osób z dużym doświadczeniem w finansach i w pracy zespołowej, atmosfera w pracy ma dla nas bardzo duże znaczenie)
  • komfortowe warunki pracy (w nowoczesnym biurze w kameralnym biurowcu, w centrum Poznania)
  • elastyczny czas pracy
  • duże wsparcie i możliwość rozwoju – pracujemy w grupie firm pod marką LIGOCKI, w której skład wchodzi Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Biuro Rachunkowe – zakres naszej wiedzy jest wszechstronny, możesz z niego korzystać

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • kawa / herbata
  • napoje
  • świętowanie urodzin

Marka LIGOCKI funkcjonuje na rynku od ponad 6 lat. Tworzą ją trzy firmy: LIGOCKI Nieruchomości, LIGOCKI Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i LIGOCKI Biuro Rachunkowe.

LIGOCKI Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży i zakupie nieruchomości, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup, budowę, remont mieszkania lub domu.

Aktualnie poszukujemy specjalisty z doświadczeniem, który oferować będzie Klientom Grupy produkty ubezpieczeniowe. Klientami Grupy są zarówno osoby fizyczne jak i firmy.

Więcej na temat naszych usług na stronie www.ligocki-nieruchomosci.pl oraz www.ligocki.info

Ekspert ds. Ubezpieczeń, Bóżnicza 15, Poznań