Ta oferta pracy jest nieaktualna od 657 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Urody - Dermokonsultant/-ka

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Caudalie Poland Sp. z o.o.

    Caudalie to międzynarodowa firma kosmetyczna doświadczająca bardzo silny wzrost w ostatnich latach w aptekach. Ten sukces to również odzwierciedlenie naszych Spa winoterapii w Nowym Jorku, Bordeaux i Paryżu.

    Jako pionier w dziedzinie kosmetyków ze składników pochodzących z winogron i winorośli, nasza firma stała się liderem na rynku we Francji i stale rozwija się w innych krajach europejskich.

    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie dermokonsultacji sprzedażowych, aby rekrutować nowych konsumentów (także mini zabiegi)
    • Motywowanie i szkolenie na temat nowości, gamy oraz protokołu, personelu aptek
    • Wspieranie i rozwój klientów istniejących
    • Organizowanie imprez promocyjnych i dynamizacja punktu sprzedaży.
    • Realizowanie strategii sprzedażowej firmy
    • Raportowanie wyników pracy
    • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z Klientami
    Wymagania:
    • Pierwsze doświadczenie na stanowisku dermokonsultanta(-tki) lub sprzedaży i idealnie, szkolenie powiązane z aptekami
    • Jesteś gotowa/gotowy do zdobycia określonej wiedzy o świecie kosmetyków i nowej gamy
    • Masz zadbany i naturalny wygląd
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
    • Umiejętność planowania oraz doskonałej organizacji pracy własnej
    • Motywacja i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
    • Komunikatywność
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Miejsce zamieszkania w pobliżu lub na określonym regionie
    Oferujemy:
    • Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wsparcie działu administracji ds. sprzedaży
    • Szkolenia produktowe, handlowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.