Oferta pracy

Ekspert ds. Utrzymania Aplikacji

Bank Pekao

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CI/CD

  • Git

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i administracja złożonego środowiska aplikacyjnego.

  • Udział w obsłudze incydentów/problemów aplikacyjnych.

  • Tworzenie monitoringu aplikacji.

  • Zarządzanie procesami CI/CD.

  • Współpraca z innymi jednostkami w organizacji, w szczególności z działami odpowiedzialnymi na rozwój aplikacji.

Nasze wymagania

  • Masz min. roczne doświadczenie w obszarze administracji aplikacjami - preferowane w technologii Java.

  • Znasz narzędzia wspierające procesy CI/CD.

  • Masz doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji - preferowany Git.

  • Mile widziane jeśli masz komercyjne doświadczenie w obszarze konteneryzacji aplikacji.

  • Znasz systemy Unix z punktu widzenia użytkownika i programisty.

  • Jesteś komunikatywny/a i dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • Pracę z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników