Oferta pracy

Ekspert ds. utrzymania technicznego (Trójmiasto)

Carrefour Polska Sp z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizujesz zadania mające na celu zapewnienie właściwego funkcjonowania i ciągłości pracy podległych obiektów handlowych,

  • sprawujesz nadzór nad planami inwestycyjnymi i kosztowymi,

  • kontrolujesz prace wykonywane przez firmy zewnętrzne,

  • kompletujesz dokumentację czynności eksploatacyjnych,

  • nadzorujesz zużycie mediów,

  • wykonujesz drobne prace techniczne w podległych obiektach,

  • raportujesz osiągane cele.

Nasze wymagania

  • szybko reagujesz na sytuacje awaryjne,

  • chętnie podejmujesz inicjatywę i działasz odpowiedzialnie,

  • masz doświadczenie i wiedzę z zakresu funkcjonowania urządzeń i instalacji technicznych, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

  • posiadasz uprawnienia elektroenergetyczne SEP min. 1 kV - warunek konieczny,

  • znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym,

  • masz prawo jazdy kategorii B i jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • pracę związaną z wyjazdami w regionie Trójmiasta,

  • samochód służbowy (częściowo do celów prywatnych),

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,

  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,

  • pracę z perspektywami w międzynarodowej firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka