Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Wdrożeń Systemów Zakupowych

MedicoverO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie produktem w zakresie: planowania, zarządzania backlogiem, współpracy z wykonawcami, monitorowania postępu prac oraz bieżącej analizy i planowania wdrożenia
  • Badanie i analiza potrzeb oraz tworzenie specyfkacji wymagań Użytkowników z uwzględnieniem przeglądu procesów End to End
  • Ścisła współpraca z Project Managerem, Analitykiem, Architektami, Testerami, Programistami, Sponsorem, zespołami wsparcia użytkowników
  • Kontrola jakości, poprzez definiowanie kryteriów akceptacji poszczególnych wymagań produktowych, monitorowanie celów produktu, raportowanie realizacji prac na każdym etapie procesu
  • Dbanie o zapewnienie dokumentacji produktowej oraz jej aktualizację wraz z rozwojem produktu
  • Przygotowywanie komunikacji, prowadzenie szkoleń technicznych i prezentacji dla uczestników procesów zakupowych
  • Administracja danymi podległej grupy produktowej w systemach IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowie platform informatycznych, systemów zakupowych, w tym wdrożenie z sukcesem co najmniej jednego produktu
  • Zorientowania na koszty
  • Umiejętność definiowania wymagań dla procesów i procedur w zakresie obsługi procesu zakupowego
  • Nastawienie na współpracę z zespołem projektowym
  • Umiejętność zarządzania relacjami z dostawcami i klientami wewnętrznymi
  • Umiejętności interpersonalne – komunikacja z szerokim gronem klientów wewnętrznych, edukowanie i wdrażanie pracowników w nowe procesy operacyjne
  • Otwartość na zmianę, umiejętność zarządzania zmianą, zdolności przywódcze
  • Umiejętność wyciągania wniosków oraz poszukiwania alternatywnych rozwiązań

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w formie hybrydowej
  • Wsparcie przełożonego w okresie wdrożenia, jak i po nim
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Prywatna opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do opieki stomatologicznej
  • Szeroką ofertę zniżek na produkty w ramach platformy zakupowej Medicover_Benefits, kartę sportową Medicover Sport
  • Możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Medicover

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
REK/02694/2022

Ekspert ds. Wdrożeń Systemów Zakupowych, Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa