Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. windykacji

LOANME sp. z o.o.O firmie

LOANME sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarzadzanie portfelami wierzytelności

  • Przygotowywanie portfeli spraw przeznaczonych do sprzedaży oraz do obsługi zewnętrznej

  • Ścisły kontakt z nabywcami wierzytelności (również po zakończeniu przetargu) oraz firmami obsługującymi portfele

  • Organizowanie postępowań przetargowych

  • Monitorowanie czynności wykonywanych przez podmioty wspierające proces windykacji

  • Kontrola i raportowanie osiąganych rezultatów przez współpracujące podmioty serwisujące portfele

  • Przygotowywanie raportów i analiz danych oraz ich weryfikacja

  • Tworzenie i efektywne wdrażanie procedur dotyczących nadzorowanych projektów

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (kancelariami prawnymi, firmami windykacyjnymi)

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość i finanse, prawo, kierunki pokrewne)

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Minimum rok doświadczenia we współpracy z podmiotami zewnętrznymi

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (przede wszystkim Microsoft Excel)

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (komunikatywnym)

  • Mile widziana wiedza z procesów obrotu wierzytelnościami

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne