Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Wsparcia Technicznego w Zespole Pomp Ciepła

Arago Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • dobór pomp ciepła i nadzór nad wykonywaniem projektów

  • weryfikacja w terenie jakości i poprawności instalacji pomp ciepła

  • szkolenia ekip montażowych

  • zatwierdzanie i projektowanie rozwiązań opartych o pompy ciepła

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, wykonywanie obliczeń

  • analiza możliwości technicznych montażu pomp ciepła

  • analiza optymalnych rozwiązań projektowych i produktowych

  • wykonywanie i zatwierdzanie audytów dot. pomp ciepła

  • dobór podzespołów i urządzeń

  • wsparcie techniczno-produktowe działu sprzedaży, prowadzenie szkoleń

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży HVAC (pompy ciepła) – warunek konieczny

  • wiedza techniczna na temat systemów i instalacji grzewczych

  • zmysł techniczny i wyobraźnia przestrzenna

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (prowadzenie szkoleń i webinarów)

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym

  • pracę w branży, która ma realny wpływ na zmianę klimatyczną

  • możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży OZE

  • realny wpływ na rozwój firmy – Twoje pomysły liczą się dla nas!

  • imprezy integracyjne i okolicznościowe

  • szkolenia wewnętrzne

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia i kursy

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A podchodzi kompleksowo do obniżania kosztów energii naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i elektromobilności. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się wyjątkowo przy każdym kontakcie z naszą firmą. We współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi dążymy do maksymalnego spełniania oczekiwań wszystkich Klientów.

Partnerzy Biznesowi Arago pracują z wyjątkowymi, zmotywowanymi i fantastycznymi osobami, dlatego w naszym i Ich imieniu, szukamy otwartych na nowe wyzwania, energicznych, pozytywnie nastawionych oraz komunikatywnych osób.

Dołącz do nas i przekonaj się, że inni obiecują, a my realizujemy!

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do nas i naszych Partnerów!

Przewiń do profilu firmy