Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert ds. Wyceny

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Ekspert ds. WycenyNumer ref.: 000010613

Twoje zadania:

  • Wycena aktywów i zobowiązań Funduszy oraz ewidencja instrumentów finansowych zgodnie z zasadami rachunkowości stosowanymi przez fundusze inwestycyjne zarządzane przez TFI PZU SA oraz ustalanie z Depozytariuszem wartości aktywów Funduszy zarządzanych przez TFI PZU SA;
  • Dekretacja transakcji niestandardowych, których ewidencja nie została obsłużona w systemie do wyceny funduszy;
  • Ustalanie i księgowanie stanów środków pieniężnych funduszy oraz wykonywanie przelewów pieniężnych;
  • Sporządzanie zestawień wzajemnych rozliczeń Towarzystwa i funduszy m.in. poprzez obliczanie kwoty wynagrodzenia z tytułu zarządzania, kwot obciążeń z tytułu kosztów limitowych i ponadlimitowych, analiz zasadności obciążeń funduszy dokonywanych przez Towarzystwo;
  • Przygotowywanie wymaganych prawem raportów i informacji okresowych o charakterze finansowym, sporządzanie kwartalnych, półrocznych i rocznych sprawozdań finansowych funduszy oraz okresowych i bieżących informacji oraz raportów dotyczących działalności funduszy.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku finanse, rachunkowość, zarządzanie lub kierunki ścisłe;
  • Masz 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze ewidencji i wyceny instrumentów finansowych;
  • Znasz cykle rozliczeń transakcji na rynkach polskim i międzynarodowym;
  • Znasz Polskie Standardy Rachunkowości (PSR) i Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) w zakresie działalności lokacyjnej;
  • Posiadasz zdolności analitycznych, mile widziana znajomość VBA oraz SQL.

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne