Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Zakupów Tekstyliów

DARYMEX sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • rekomendowanie, uzgadnianie i tworzenie strategii zakupowych przy współpracy z działem sprzedaży

  • negocjowanie i przygotowywanie umów z dostawcami

  • proponowanie rozwiązań mających na celu ograniczenie kosztów firmy

  • codzienny kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi – spotkania, audyty

  • organizacja i zlecanie transportów dostaw od dostawców surowców i usług

  • kontrola poziomu jakości, terminowości dostaw, wyjaśnianie niezgodności

  • przygotowywanie market reaserchu lub porównania ceny z produktami z oferty

Nasze wymagania

  • minimum 10 lat doświadczenia w realizacji procesów zakupowych i negocjacji umów;

  • znajomość rynków wschodnich (Chiny, Pakistan, Indie, Turcja itp.), preferowana branża tekstyliów domowych

  • preferowana minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt biznesowy; dodatkowy atut inne języki obce

  • biegłe posługiwanie się aplikacjami z pakietu Microsoft Office;

  • wyższe wykształcenie lub doświadczenie na analogicznym stanowisku;

  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej, umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów w realizacji zadań, zdolności analityczne

  • znajomość zasad tworzenia umów handlowych,

  • kreatywność

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach i możliwości rozwoju w ramach organizacji;

  • pracę w zespole otwartym na wymianę wiedzy i doświadczeń, z wysoko wykwalifikowaną kadrą;

  • elastyczne godziny pracy;

  • niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą rozwijającą się, rozbudowującą swoje oferty produktowe i źródła sprzedaży

  • wyjazdy służbowe do poszczególnych krajów

  • stabilność zatrudnienia

Opis oferty

Ekspert ds. Zakupów Tekstyliów we współpracy z Dyrektorem Handlowym oraz Przedstawicielami Handlowymi odpowiada za politykę zakupową firmy. Weryfikuje potrzeby rynku, tworzy i realizuje cele zakupowe, przedstawia nowości z rynków wiodących oraz inspiruje dział sprzedaży.